Leden 2012

NOVÝ LAYOUT

29. ledna 2012 v 9:31 | *Thesims-3-team♥*Tezí |  Aktuálně na blogu

NOVÝ LAYOUT! ;)

SPOKOJENOST: 95%
DOBA TVOŘENÍ: i s popisky a buttonkou, sháněním brushů a fontů asi 3 hodiny
DOBA NASTAVOVÁNÍ: cca. 15 minut

A co vy na layout říkáte?
TEZÍ

My life...2.díl->překonám to!

28. ledna 2012 v 14:44 | *Thesims-3-team♥*[*(Mrs.Madly*)] |  my life..
po delší době je tu 2.díl

Představení jsem nějak ustála ,ale návál emocí způsobyl psychycký kolaps ,po odzpívání jsem si bezmyšlenkovitě ostříhala vlasy a utekla pryč.Nevím ,kolik času uběhlo ,ale probrala jsem se na zemi u rybníka ,sněžilo ,byla zima ,rybník pozvolna zamrzal.Vím co mi napsala teta ,ale já nemám sílu žít dál,nemám důvod..V hlavě se mi vyrojila spousta otázek:Bolí smrt v ledové vodě?Je to rychlé?
Zvedla jsem se trochu zavrávorala a pak se rozběhla a skočila ,mé tělo protrhlo tenkou slupičku ledu a já jsem byla až po krk ve vodě ,hrozně to bolelo,ale po chvíli mi začali nohy ochabovat.Zdálo se mi ,že přišla Ell a jakoby zdálky jsem slyšela:,,Jane ,bože tady jsi vylez z tý vody!"já už byla kompletně dezorientovaná ,takže ani nevím jak ,ale za chvíli ta bolest pominula ,vytáhli mě ven

Dávám o sobě vědět.

21. ledna 2012 v 19:27 | *Thesims-3-team♥*Tezí |  BLOG


Po dlouhé době se hlásím. Omlouvám se, měli jsme teď písemkový týden, takže opravdu asi takhle -> :/

No, dneska jsem spáchala nový layout. V modro-tyrkysové barvě v kombinaci s šedou a bílou. Čekám jenom na schválení Mrs. Madly a nastavím jej ;) Těšte se - myslím, že je povedený ;)

Tak se mějte :)))

Vyhodnocení-zápisy SB

19. ledna 2012 v 19:53 | *Thesims-3-team♥*[*(Mrs.Madly*)] |  Aktuálně na blogu
Vyhodnocení dopadlo následovně:

Anketa měsíce:co by jsi chtěl ,co ti chybí na blogu thesims-3

19. ledna 2012 v 19:41 | *Thesims-3-team♥*[*(Mrs.Madly*)] |  anketa

Samozřejmě,jako asi každému i nám záleží na vašem názoru na blog ,na vašich připomínkách ,pocitech ,ba i na vaší kritice,blog thesims-3 je tu hlavně pro vás a proto tu zde bude každý měsíc anketa ,abychom mohli blog psát tak ,aby pro vás byl zajímavý ,aby pro vás byla radost sem chodit.V anketě jsem se snažila shrnout ,,Problémy" o ,kterých tak vím ,ale pokud máte na srdci něco jiného ,samozřejmě to napište do komentářů!

Madly zas něco vymyslela

15. ledna 2012 v 19:22 | *Thesims-3-team♥*[*(Mrs.Madly*)] |  Aktuálně na blogu
Tak ,jak začít.Je mi líto ,hrozně líto lovelysims,bylo mi strašně líto s-s-sims.Ale to je jen zlomek blogů ,který byly zničeny kvůli nečí zlomyslnosti.Když se ti na blog někdo nabourá,tak to je asi hrozba ,který nepředejdeš (i když vlastně jo ,bezpečným heslem).Stává se také,ale ,žekdyž prostě na blog sám nestačíš ,hledáš dalšího admina a ne každý se do konkurzu přihlašuje s ůmyslem zkvalitnit blog...(Na nic a na nikoho nenarážim,Lia je neaktivní ,ale Tezí,ta je úplně úžasná :-D)

Co se tím vším snažím navrhnout:

Možná je to blbost ,ale možná na tom něco je,napadlo mě ,že bychom mohli udělat jakýsi blog-registr,spolehlivých ,ale naopak destruktivních adminů,nespolehlivé samozřejmě s ip,protože přezdívku můžou změnit.

Co na to říkáte?Napište svůj názor,popravdě!Je jedno jaký je!

3 fotky ze hry

14. ledna 2012 v 16:47 | *Thesims-3-team♥*Tezí |  Obrázky ze hry [TS3]

Toto je Frenchie Eyebrow. Neobyčejně obyčejná teenagerka z Riverview.
Nudila jsem se a proto jsem vám udělala pár fotek (3 :D)

Pro vaše kočičáky..

12. ledna 2012 v 21:41 | *Thesims-3-team♥*[*(Mrs.Madly*)]

TS3: Domácnost: Suz Rotter, Devin Camargue

9. ledna 2012 v 16:51 | *Thesims-3-team♥*Tezí |  TS3-Simíci

Tak tady je máte. Ta úvodní fotka je strašně vtipná, musela jsem ji sem dát :D. Ale nemají mezi sebou vztah - byl to jen pózovač. Je na vás, jak se vztah mezi nimi rozvine ;) PS: Jsou v jednom souboru. Tak, konec řečí a šup šup do celého článku. :)


News & plans

8. ledna 2012 v 16:41 | *Thesims-3-team♥*Tezí
Ahoj :)

Já vím, měla bych se stdět, že jsem dlouho nic nepřidala. S komixem to nevypadá, spíš to bude minikomix :/ Došly mi nápady na témata a všechny co jsem vymyslela nebyly originální... :( Kdyby jste měli nápad, na jaké téma by komix/minikomix mohl být, můžete mi napsat do komentářů váš nápad. Budu vám vděčná ;)

Teď jsem u babičky na počítači, ale dneska (nebo zítra - to spíš) čekejte na vyplnění času alespoň "rodinku" - jsou tam simík a siminka - jejich vztahy jsou spolubydlící. Simík je upravený simík od Gips, tak doufám, že se nebude zlobit. Je upravený v obličeji, má jinou pleť, jiné oblečení, ale vzhledem k tomu, že jsem ho použila jako základ, tak to píšu sem a napíšu to i do článku s downloadem.

Tak se zatím mějte, lidičky :-*
Tezz