Únor 2012

Jaký?

27. února 2012 v 11:59 | *Thesims-3-team♥*[*(Ivka*)]
Dnes mám pro vás jen takovou anketu.Je to kvůli tomu že bych si chtěla sehnat datadisk buďto "Po setmění" a nebo "Hrátky osudu" a chci se vás zeptat jaký si myslít že je lepší?Komix

25. února 2012 v 17:42 | *Thesims-3-team♥*[*(Ivka*)]
Ahojky,chtěla bych se Vás návštěvníků zeptat jaký komix by jste chtěli hlasujte v ankete tu mám pár návrhů

1) O mazlíčcích (koně,psi ...)
O lásce ke zvířatům,samozdřejmě i k lidem :)
2) O lásce
Komplikováné vztahy atd.
Můj názor:Chtělo by to něco jedinečnýho jelikož nejví komixů je o lásce
3)O rodině
O rodiných vztazích prostě život v jednom domě :)

Hlasujte v anketě :)

(nahoře moje čerstvě narozené hříbátko z dnešní hry )

Vaše náměty-BC

24. února 2012 v 19:47 | *Thesims-3-team♥*[*(Mrs.Madly*)]
Máte námět co by mohlo být tématem dalšího čísla časopisu Be COOL napište do komentářů a já se pokusím váš návrh zpracovat!

BC-vaše připomínky

24. února 2012 v 19:46 | *Thesims-3-team♥*[*(Mrs.Madly*)]
Máte nějaké připomínky k časopisu Be COOL,chválu,ale i výtky,vždyť chybami se člověk učí,napište a já se podle vašeho názoru uspůsobím!


Be COOL magazín-únor 2012

24. února 2012 v 19:43 | *Thesims-3-team♥*[*(Mrs.Madly*)]
Je tu historicky 1.časopis blogu,doufám ,že se vám bude líbít,vaše připomínky pište do připomínek v redakci(zde)Pokud se chcete zůúčastnit kvízu své odpovědi posílejte na mail thesims-3@seznam.cz do 5.3.2012!Pro zvětšení klikněte!


Více v c.č

Jak se tvoří zvířecí zvuky

23. února 2012 v 20:28 | *Thesims-3-team♥*[Ivík] |  TS3-o hře


Asi spousta lidí si myslelo že zvířecí zvuky v dodatku The sims3 domácí mazlíčci jsou opravdu zvířecí ale není tomu tak přesvědčí vás video :)Kdo to zas je?No přeci já :)

23. února 2012 v 19:59 | *Thesims-3-team♥*[Ivík] |  Aktuálně na blogu
Ehm..Ehm..dovolte aby sem se představila jsem nová adminka tohodle ůžasného blogu o The sims3..Jmenuji se Ivana ale říkejte mi Ivík či Ivka..Čeho bych chtěla tu dosáhnout?Chtěla bych aby se to tu trochu "probudilo" a začlo se tu psát jak více článků tak aby sem chodilo více fanoušků The sims (1,2,3) a že jich teda je!Můžete ode mne čekat zejména komixy,už si tak ty děje trochu představuji ale komixy budou moje premiéra tak doufám že je alespoň trochu oceníte :) .Od minulého týdne vlastním i The sims3 domácí mazlíčci které jsem si jako velký milovník zířat hned oblíbila.Dále bych chtěla vytvářet vlastní zvířata plemena zejména koní a psů kteří ve hře nejsou :)


Madly je zpět..

21. února 2012 v 16:04 | *Thesims-3-team♥*[*(Mrs.Madly*)]
Tak jsem zpět a kromě pobytu na horách jsem si od neděle až do teď poležela v nemocnici,mám zlomenej a nějak sešroubovanej malíček u levý ruky,je mi líto ,že Tezí odchází ,ale je to jen a jen její rozhodnutí.Takže náběr blogmasterů opět naplno platí(beru víc než 1!)Už jsem vyřešila to vypadávání simíků ,ale za cenu ,že jsem smazala všechno ,screeny,downy,savy.Takže postavy komixů budou tak říkajíc předělané :-D

Hledáme nové blogmastery!->Zde


Rozloučení...

15. února 2012 v 20:00 | *Thesims-3-team♥*Tezí
Jak jste si jistě všimli, poslední dobou (hodně dlouhou dobou) jsem nic nepřidala. Nemějte mi to, prosím, za zlé, ale The Sims 3 mě prostě totálně nebaví. Navíc mi došly nápady na články. A nebudu se vymlouvat, prostě nebudu dělat něco, co mě nebaví. Ne, že by mě nebavil blog, ale nebaví mě Sims. Moc se omlouvám Mrs. Madly, jelikož na mě spoléhala a já jsem selhala. Já na to prostě nejsem. Nevím víc, co napsat... Tak snad už jen - mějte se hezky, hrajte dál Simíky a doufám, že na mě budete vzpomínat (a zapomínat) v dobrém... Moc promiň, Mrs. Madly.

Sbohem, přátelé.