My father is a criminal->1.díl

6. října 2012 v 17:59 | Christina Violet ♥ |  My father is a criminal
Jak už to tak bývá,první díly komixu budou možná nudné, nebo trapné ,ale nějak se k tomu zajímavému dopracovat musíme, ne?
OPRAVA 6.10.2012.19:42-doplněn zbytek komiksu, který předtím zmizel
Jak jsme tak celé dny zavřeni v naší chatce musíme se něčím zabavit,z nudy jsem začala chodit s Damonem , zlodějíčkem co s námi žije, nejprve jsem náš vztah brala jen jako srandu, teď jsem se ale do něho zamilovala.Táta to neví, líbáme se vždy když odejde pytlačit do přilehlého lesa, ale bojím se, že až to zjistí bude zuřit..


,,No co to tady do hajzlu děáte??!!"zařval na nás táta, odskočili jsme od sebe s Damonem i když nám bylo jasné, že to už neututláme.,,Co, závídíš?Chybí ti to??Jenže tys jedinou ženu cos miloval zabil!"vpálila jsem mu do obličeje a užívala si jeho výraz .,,Vypadni ven!!"zařval na Damona a já se začala strachovat o svůj život..¨
,,To si fakt myslíš, že tě miluje??!!Pár týdnů si s tebou bude užívat, pak tě vodkopne a ty tady budeš fňukat!Myslel sem, že máš na lepší chlapy!!"zařval na mě .,, Mám na lepší, ale toby mě tady potetovanej vožrala musel pustit ven!"vmetla jsem mu do obličeje a vzápětí jsem na tom svém cítila pořádnou facku.,,Ne*er mě jinak tě vodkrouhnu jak tvou matku!"zařval na mě nepříčetně.Nikdy jsem nebyla princeznička co brečí, chlastám, kouřím a kradu od 11, ale když mluvil hnusně o mé mámě zamrzeo mě to a vzedmulo to ve mě obrovskou vlnu opovržení:,,Zrůdo"řekla jsem jen opovržlivě a šla spát.Slyšela jsem jak si pro sebe řekl:,,Však ty nejsi lepší!".
V noci mě probudilo zaklepání na mou postel,byl to Damon a chtěl mi něco zdělit a tak i přesto, že jsem byla ve spodním prádle šla jsem s ním do chlané noci.Chtěl mi něco říct, ale očiviďně nevěděl jak začít, tušila jsem co má asi na jazyku tak jsem začala:,,Damone, já se do tebe zabouchla, takže jestli si to bral jako srandu tak to vyklop!".,,Milujutě Liss"řekl,,Dáme si vodku?"dodal a vytáhl z poza zad plnou flašku.,,Tátu to nas*re"řekla jsem a vzala si od něj flašku,,Ale to je mě jedno"dodala jsem zaculila jsem se a pořádně napila z flašky.Zbytek noci jsme stávili popíjením vodky a sezením opření jeden o druhého..

TO BE CONTINUED...

Otázky:
  1. Myslí to Damon s Liss opravdu vážně?
  2. Líbí se vám komix?
  3. není Liss moc málo zkažená??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dyidy~ Dyidy~ | Web | 6. října 2012 v 18:22 | Reagovat

Proč to je tak krátké ?.. :( Já bych chtěla více obrázků. Jinak sem zvědavá, jak to bude pokračovat dál. Vypadá to na zajímavej komix.

P.s. Jo a u mě na blogu je zadání Miss sims, jen aby jsi věděla:)

2 Christina Violet Christina Violet | 6. října 2012 v 18:40 | Reagovat

[1]:ono tam mělo být,dokonce jsem to měla i napsané, jen jsem to pohnojila :D

3 hamsterdaily hamsterdaily | Web | 4. listopadu 2012 v 14:28 | Reagovat

moooc dobrý! miluju tenhle komiks! Páníčku já jsem se totál začetla a nic kolem nevnímala! Boží! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama